გამოკითხვა
სამართლიანად ჩატარდა თუ არა არჩევნები

სხვა გამოკითხვები

არქივი

«    ივნისი 2024    »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

44 მუნიციპალიტეტის არჩეული მერი უფლებამოსილების შესრულებას შეუდგა

28-10-2021

2021 წლის ადგილობრივი თვითმმართველობის არჩევნებში გამარჯვებული 44 მუნიციპალიტეტის მერი, რომელიც „ქართულ ოცნებას" წარმოადგენს, 27 ოქტომბრიდან უფლებამოსილების შესრულებას შეუდგა

 

  1. გარდაბანი                               დავით კარგარეთელი
  2. მარნეული                                კენან ომაროვი
  3. ბოლნისი                                 დავით შერაზადიშვილი
  4. დმანისი                                   კობა მურადაშვილი
  5. წალკა                                        ილია საბაძე
  6. თეთრიწყარო                          გიორგი წიკლაური
  7. ახმეტა                                      ალექსი ფიცხელაური
  8. ყვარელი                                  გივი ზაუტაშვილი
  9. ლაგოდეხი                              ჯონდო მდივნიშვილი
  10. გურჯაანი                                ზურაბ უტიაშვილი
  11. საგარეჯო                                 ავთანდილ გულიკაშვილი
  12. სიღნაღი                                   მალხაზ ბეგიაშვილი
  13. დედოფლისწყარო                 ნიკოლოზ ჯანიაშვილი
  14. გორი                                          ვლადიმერ ხინჩეგაშვილი
  15. კასპი                                          ვახტანგ მაისურაძე
  16. ახალციხე                                  ირაკლი ლაზარაშვილი
  17. ასპინძა                                      როსტომ მაგრაქველიძე
  18. ბორჯომი                                  ოთარ არბოლიშვილი
  19. ადიგენი                                    გოჩა ქიმაძე
  20. ახალქალაქი                              მელქონ მაკარიანი
  21. ნინოწმინდა                              ანივარდ მოსოიანი
  22. მცხეთა                                      დიმიტრი ზურაბიშვილი
  23. დუშეთი                                   მანანა ნარიმანიძე
  24. ყაზბეგი                                    ბაკურ ავსაჯანიშვილი
  25. ჭიათურა                                   გივი მოდებაძე
  26. საჩხერე                                     ლევან ივანაშვილი
  27. სამტრედია                               დავით ბახტაძე
  28. თერჯოლა                                ლაშა გოგიაშვილი
  29. ტყიბული                                 დავით ჩერქეზიშვილი
  30. ვანი                                            ალექსანდრე გოგორიშვილი
  31. ხარაგაული                               კობა ლურსმანაშვილი
  32. ხონი                                           ლადო ჯურხაძე
  33. ზესტაფონი                              ვასილ გველესიანი
  34. ამბროლაური                         ზვიად მხეიძე
  35. ონი                                           სერგო ხიდეშელი
  36. ლენტეხი                                 გია ონიანი
  37. აბაშა                                        გიგა გაბელაია
  38. მესტია                                      კაპიტონ ჟორჟოლიანი
  39. ლანჩხუთი                              ალექსანდრე სარიშვილი
  40. ჩოხატაური                             დავით შარაშიძე
  41. ქობულეთი                             ლევან ზოიძე
  42. ქედა                                         როლანდ ბერიძე
  43. შუახევი                                  ომარ ტაკიძე
  44. ხულო                                      ვახტანგ ბერიძე