დავით ქართველიშვილი: "ქართული ოცნების" და პარტია "მოქალაქეების" გარდა, ყველა პარტია თანხმობას აცხადებს პრაიდის ჩატარებაზე
"ნაციონალური მოძრაობა, გირჩები, რესპუბლიკური პარტია და ა.შ... "ქართული ოცნების" და პარტია "მოქალაქეების" გარდა, ყველა საპარლამენტო პარტია თანხმობას აცხადებს პრაიდის ჩატარებაზე" წერს ექსპერტი დავით ქართველიშვილი ფეისბუქის გვერდზე.
მისი თქმით, სწორედ "ქართული ოცნება" იქნება ის პარტია, რომელიც არჩევნებზე იმაზე ორჯერ მეტ ხმას მიიღებს, ვიდრე ვინმეს გონია, რადგან არასოდეს უგულებელყოფს ქართველი ხალხის მოთხოვნებს და შეხედულებებს.
"ნაციონალური მოძრაობა, გირჩები, რესპუბლიკური პარტია და ა.შ... "ქართული ოცნების" და პარტია "მოქალაქეების" გარდა, ყველა საპარლამენტო პარტია თანხმობას აცხადებს პრაიდის ჩატარებაზე.
ჰოდა, აი სწორედ "ქართული ოცნება" იქნება ის პარტია, რომელიც არჩევნებზე თქვენ რომ გგონიათ, იმაზე ორჯერ მეტ ხმას მიიღებს და იცით რატომ? ქართველი ხალხის მოთხოვნებს და შეხედულებებს არასოდეს არ უგულებელყოფს. მე მითქვამს, დანარჩენს ვნახავთ ოქტომბერში!" - წერს დავით ქართველიშვილი.