ნინო ფოჩხუა: თუ ჰგონიათ, რომ ამ სამშობლოს მოღალატეობრივ მესიჯს მხარდამჭერი ეყოლება, ძალიან ცდებიან
აი შედეგი იძულებით თავსმოხვეული კოჰაბიტაციის. ტესტავენ, ჯერ იმ არარაობას ფადი ასლს გააჟღერებინეს, შემდეგ გაგრძელებაც ვიხილეთ - ასე ეხმაურება ექსპერტი ნინო ფოჩხუა „ქართული ოცნების“ აღმასრულებელი მდივნის, მამუკა მდინარაძის facebook სტატუსს.
როგორც ფოჩხუა აღნიშნავს, ამათ და მათ მონათმფლობელებს გარედან თუ ჰგონიათ, რომ ამ სამშობლოს მოღალატეობრივ მესიჯს მხარდამჭერი ეყოლება, ძალიან ცდებიან და თუ 2024 წლის არჩევნებში ათიოდე დეპუტატის შეყვანის შანსი მაინც ჰქონდათ პარლამენტში, ამასაც ვერ შეძლებენ.
„აი შედეგი იძულებით თავსმოხვეული კოჰაბიტაციის. ტესტავენ, ჯერ იმ არარაობას ფადი ასლს გააჟღერებინეს, შემდეგ გაგრძელებაც ვიხილეთ. ამათ და მათ მონათმფლობელებს გარედან თუ ჰგონიათ, რომ ამ სამშობლოს მოღალატეობრივ მესიჯს მხარდამჭერი ეყოლება, ძალიან ცდებიან, პირიქით მოხდება და თუ 2024 წლის არჩევნებში ათიოდე დეპუტატის შეყვანის შანსი მაინც ჰქონდათ პარლამენტში, ამასაც ვერ შეძლებენ“ - წერს ფოჩხუა facebook - ზე.