ედიშერ გვენეტაძე: საქართველოს სამწუხაროდ ჰყავს უსამშობლო, უცხო პატრონების ყმა რეზიდენტი სალომე ზურაბიშვილის სახით, რომელმაც დღეს თავისი სამარცხვინო გამოსვლით არანაკლები შეურაცხყოფა მიაყენა საქართველოს, ვიდრე სააკაშვილმა 2011 წლის 26 მაისის ღამეს!
26-05-2023
ექსპერტი ედიშერ გვენეტაძე სოციალურ ქსელში გამოეხმაურა საქართველოს პრეზიდენტ სალომე ზურაბიშვილის მიერ 26 მაისის დღისადმი მიძღვნილ ღონისძიებაზე სიტყვით გამოსვლას.
ექსპერტის თქმით, სალომე ზურაბიშვილმა დღეს არანაკლები შეურაცხჰყოფა მიაყენა საქართველოს, ვიდრე სააკაშვილმა 2011 წლის 26 მაისის ღამეს!
“საქართველოს სამწუხაროდ ჰყავს: ბრიყვი, უვიცი, უსამშობლო, უცხო პატრონების ყმა რეზიდენტი სალომე ზურაბიშვილის სახით, რომელმაც დღეს თავისი სულელური და სამარცხვინო გამოსვლით არანაკლები შეურაცხყოფა მიაყენა საქართველოს, ვიდრე სააკაშვილმა და მისმა მანქურთებმა 2011 წლის 26 მაისის ღამეს! დღეს ამ ქალმა შეაგინა ქვეყნის წარსულს, აწმყოსა და მომავალს! ფრიად საშინელი და სამწუხაროა!”-წერს ედიშერ გვენეტაძე.